Czego nie mówić na pierwszej randce?

Jest wiele tematów, których nie warto poruszać na pierwszej randce, nie zależnie od tego czy jest to randka online, czy randka w realu. Najbardziej drażliwym tematem zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn są poprzednie związki. Oczywiście kiedyś ten temat poruszycie, ale na pewno nie na pierwszej randce.

O czym rozmawiać na pierwszej randce z mężczyzną?

Właśnie założyłaś konto w portalu randkowym i jeden z mężczyzn z Twojej okolicy wpadł ci w oko? Chciałabyś z nim porozmawiać, umówić się na randki online, ale nie masz pojęcia o czym mogłabyś z nim rozmawiać?

Spróbujemy ci podpowiedzieć, o czym nie rozmawiać, aby nie spłoszyć go na początku znajomości. Nawet jeżeli jesteś marzycielką i potrafisz w pięć minut stworzyć gotowy scenariusz na swoje życie z nowo poznanym facetem w roli głównej, nie rób tego. Każdy, nawet najbardziej szalony facet, jeżeli usłyszy na pierwszej randce o waszym ślubie, od razu ucieknie.

Zasady pierwszej randki

W sieci możecie znaleźć wiele gotowych porad dotyczących zasad randkowania. My spróbujemy przedstawić najważniejszą zasadę pierwszej randki, aby należała ona do owocnych i niezapomnianych spotkań we dwoje. Co to za zasada? Po prostu uśmiechnij się. Zacznij od powitania z szerokim uśmiechem, a na pewno wasza randka będzie udana.

Add a Comment