Internet jest wygodny do randkowania

Początki randek w Internecie były dość powolne i niepewne, ale kiedy więcej osób zaczęło się do niego wreszcie przekonywać, po prostu ruszyła lawina. Było to związane przede wszystkim z wygodą i elastycznością, jaką ta forma prowadzenia poszukiwań zapewnia.

Wierzymy w Internet

Rewolucja internetowa jest już praktycznie za nami. Dzisiaj żyjemy w świecie, gdzie się ona dokonała. Wszystkiego szukamy w Internecie i nie inaczej jest z miłością. Co więcej, jesteśmy przekonani, że miłość znajdziemy właśnie w sieci. Większość osób nie traktuje portali randkowych jako jedynego miejsca swoich poszukiwań, ale jest przekonana, że to właśnie ten mechanizm pozwoli im na znalezienie towarzystwa.

To jest proste

Popularność portali randkowych związana jest z tym, że działanie na nich jest bardzo proste. Ich twórcy przygotowują wszystkie mechanizmy tak, by nie trzeba się było ich uczyć i by żadne umiejętności komputerowe nie były potrzebne do swobodnego poruszania się po nich. Znacznie ważniejsza jest jednak wygoda rozumiana w sposób bardziej klasyczny. Nie ma tutaj znaczenia chociażby brak czasu czy nieśmiałość. Z portalu randkowego można korzystać zawsze i wszędzie, a bariera Internetu znacznie poprawia własną śmiałość.

Add a Comment