Jak nie dopuścić do porażki w czasie podrywu?

W podrywaniu jest sporo rzeczy, które można zrobić dobrze i dadzą nam one kilka punktów dodatnich. Niestety, znacznie więcej jest rzeczy, przez które od razu możemy ponieść porażkę i podryw się skończy. W jaki sposób się zachowywać, by z miejsca nie stracić wszystkich szans na skuteczny podryw?

Przepis na podryw

Głębokie spojrzenie zawsze jest podstawą relacji dwojga ludzi płci odmiennej. Jeżeli nie będziesz patrzył jej w oczy i w ogóle unikał kontaktu wzrokowego, z pewnością stracisz. Kobiety są wzrokowcami i właśnie na takie szczegóły będą zwracały uwagę. Jeśli nie będziesz patrzył jej w oczy, odbierze to jako wyraźny brak zainteresowania.

Twoje ruchy także są ważne

Nie wierć się, nie machaj rękami, nie przebieraj nerwowo nogami. Nawet jeżeli nie umiesz sobie z nerwami poradzić i rozładować całego napięcia, nadmierna ruchliwość to zły pomysł. Kobiecie taki stan rzeczy, na pewno będzie przeszkadzał. Zrób wszystko aby wywrzeć na niej dobre wrażenie.

Gadulstwo nie popłaca

Nie możesz gadać ile wlezie, zalewać jej swoimi słowami, bo się w nich roztopi niczym miodek w herbacie. Im więcej słów, tym większa szansa, że podryw będzie porażką. Musisz zwracać uwagę co mówisz, aby jej nie urazić, nie zanudzić i nie powtarzać tego samego kilka razy.

Pamiętaj o wzroku!

Nawet jeżeli kobieta ubrała wyjątkowo wycięty dekolt, na pewno nie chce, by się w niego wpatrywał przez cały czas. To trudne? Zamiast w dekolt, spójrz jej głęboko w oczy. Zdobędziesz dodatkowy punkt!

Odpowiednie zachowanie mężczyzny względem kobiety seksownej i ponętnej z pewnością nie jest łatwe, jeżeli jednak na pierwszej randce uda Ci się zachować większość zasad survivor, masz duże szanse na sukces.

Add a Comment