Miłość w dojrzałym wieku

Niejednokrotnie osoby dojrzałe, które z różnych przyczyn są samotne, zastanawiają się czy szukanie kogoś do wspólnego życia ma sens. Niejednokrotnie ich samotność bywa skutkiem rozwodu, a więc co by tu nie mówić także i wielkiego rozczarowania.

Wszelkie pomysły poznania kogoś nowego, są zazwyczaj od razu torpedowane przez nich samych. Bo to jednak już nie ten czas, a dodatkowo co będzie, jak znów zwiążę się z kimś nieodpowiednim…

Tymczasem wcale nie musi tak być. Portale randkowe zapraszają do siebie wszystkich. Osoba rozczarowana przez życie i pełna obaw, może spotkać kogoś dokładnie w tej samej sytuacji, kto dodatkowo pełen jest dobrej woli. Mogą wtedy stworzyć związek oparty na zaufaniu i obopólnym szacunku, jednocześnie starając się nie popełniać starych błędów, przez które być może rozpadły się ich stare związki.

Dodatkowo w średnim wieku odpadają problemy, które wcześniej mogły być powodem nieporozumień, a więc kwestia wychowywania dzieci, czy robienia kariery zawodowej. Sytuacja na pewnych płaszczyznach jest już bardziej wyważona a to może być podstawą do stworzenia nowej, satysfakcjonującej obie strony relacji.

Add a Comment