Nowy związek taty-singla

Jednym z największych przywilejów kobiet we współczesnym świecie jest niemal nieograniczone prawo do dzieci. Ojcowie otrzymują nieograniczone prawo do wychowywania swoich dzieci w zaledwie 4% najbardziej skrajnych przypadków w czasie rozwodów, a większość samotnych ojców to historie, w których miała miejsce tragedia.

Samotni ojcowie rzadko odwiedzają portal randkowy. Społeczeństwo też z trudnych do zrozumienia powodów patrzy na nich z niewielką akceptacją. Okazuje się jednak, że ich szanse na portalach randkowych wcale nie są małe.

Randka w sieci dla taty

Samotni ojcowie mierzą się z podobnymi problemami, jak samotne matki. Wielu decyduje, że kwestie miłości ma już za sobą, bo teraz priorytetem jest dziecko. To błąd. Czasami wystarczy się tylko raz przełamać, ponieważ jedna randka online potrafi zupełnie zmienić nastawienie samotnego ojca.

Wiele kobiet, kiedy tylko dowie się o dziecku poznanego mężczyzny, od razu zrywa znajomość, choć w przypadku samotnych matek taki stan rzeczy będzie bardzo imponował. Wśród twardo chodzących po ziemi kobiet, których co prawda nie ma aż tak dużo, mężczyzna radzący sobie z wychowywaniem dzieci to ktoś godny szacunku i zaufania. To dobra partia na partnera na stałe.

Add a Comment