Pierwsza randka w realu

Kiedy mamy już pierwszy etap znajomości internetowej za sobą, przychodzi czas na spotkanie w realu. Nie będziemy tutaj pisać, że jest to prosty etap znajomości zawartej w Internecie, ale nie należy się takiego spotkania bać. Tutaj faktycznie potrzebna nam będzie pewność siebie i wiara we własne możliwości, ale czas poświęcony na rozmowy online powinien zaowocować łatwiejszym porozumiewaniem się i szybkim znajdywaniem wspólnych tematów.

Wybierz odpowiednie miejsce spotkania

Miejsce pierwszego spotkania nie jest bez znaczenia, albowiem od tego będzie zależało wasze samopoczucie, które przecież na randce ma kluczowe znaczenie. Wybierzcie ciekawe miejsce dla was obojga, może to być ulubiona kawiarnia, spacer po okolicznym parku połączony ze zwiedzaniem pobliskiego muzeum bądź inne równie interesujące miejsce, które przypadnie wam obojga do gustu. Na neutralnym gruncie oboje poczujecie się pewniej.

Pierwsza rozmowa

Przecież jesteście już po wielu rozmowach za pośrednictwem komunikatorów internetowych, dlatego rozmowy na randce w realu nie traktujcie jako pierwszej. Im bardziej będziecie wyolbrzymiać kwestie poruszanych tematów, sposobu zachowania się wobec drugiej osoby, tym większy dyskomfort stworzycie i sami przed sobą będziecie czuć się niezręcznie. Najlepiej podejść do całej sytuacji z dystansem i na luzie, a z pewnością wasze pierwsze spotkanie w realu zakończy się pełnym sukcesem.

Add a Comment