Pierwsze wrażenie w portalu randkowym

To już zostało udowodnione naukowo, że pierwsze wrażenie w bezpośrednich kontaktach międzyludzkich jest niemalże najważniejsze. Czasami jest ono sprzeczne z rzeczywistością, ale z drugiej strony na drugie pierwsze wrażenie możemy nie mieć już szans.

Nie tylko w świecie rzeczywistym

Pierwsze wrażenie robimy również w sieci. To od jakości i zawartości profilu randkowego, to od sposobu konwersacji w portalu randkowym, zależy jakie pierwsze wrażenie wywrzemy na dopiero co poznanej osobie w serwisie randkowym. A musimy pamiętać, że profili randkowych i osób piszących codziennie setki a nawet tysiące wiadomości jest tak wiele, że nasza wiadomość bardzo szybko może zginąć pośród wielu innych nie odczytanych wiadomości w skrzynce odbiorczej kobiety, która wpadła nam w oko.

Jak zainteresować swoją osobą? Co napisać, abyśmy nie zostali odebrani pretensjonalnie i szablonowo? Po pierwsze zapoznaj się z informacjami zawartymi w opisie profilu randkowego swojej wybranki. Jeżeli tylko znajdziesz tam jakiś punkt zaczepienia na pierwszą rozmowę, wykorzystaj to tak, aby właśnie Twoja wiadomość wpadła jej w oko od razu po otwarciu skrzynki odbiorczej.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, najważniejsza jest pierwsza wiadomość. Dlatego pamiętaj, aby wykorzystać to najlepiej jak potrafisz i napisz tak, aby nie mogła się oprzeć Twojej wiadomości.

Add a Comment