Randka w Nigerii

Nigeria rozwija się bardzo szybko i działa tam już niejeden portal randkowy. Także randka online nie jest tam niczym nadzwyczajnym, ale jeśli ktoś jest singlem i ma poważne problemy ze zmianą takiego stanu rzeczy, to nie serwis randkowy będzie najbardziej prawdopodobnym miejscem na odmianę swojego losu. W Nigerii istnieje bowiem ciekawy zwyczaj, który daje naprawdę spore szanse na sukces. Co to za zwyczaj?

Taniec drogą do serca kobiety

Nie jest to oczywiście zwyczaj całkowicie powszechny. Celebruje go jedna z grup etnicznych kraju, a celebrowanie to bardzo trafne określenie na to, co się dzieje. Jednego dnia w roku kawalerowie i panny zbierają się w jednym miejscu. Ma to zawsze miejsce pod koniec pory deszczowej.

Panowie pojawiają się we własnoręcznie przygotowanych kostiumach, a następnie mają za zadanie odtańczyć specjalny taniec rytualny. Coś na kształt naszego oberka, ale z wieloma dodatkowymi utrudnieniami.

Przy okazji trzeba też zaśpiewać. Nie jest to proste, ale nagroda może być całkiem niezła, ponieważ całe wydarzenie obserwują kobiety i jeśli tylko potencjalny partner zaprezentuje się w miarę przyzwoicie, powinien z uroczystości wyjść w towarzystwie jednej z kobiet. Nie ma żadnych gwarancji, ale zwykle można być dobrej myśli.

Add a Comment