Randkowy sposób myślenia

Na wstępie wyjaśnienie: “mindset” to takie nasze zrozumienie sytuacji, podejście do sprawy, właściwy sposób myślenia. Czy to jest jasne? To teraz kilka słów o randkach.

Typowy “mindset”

Typowy sposób myślenia faceta na randce jest taki, że oto On stanął przed wyzwaniem. Ma przed sobą dopiero co poznaną kobietę i musi jej jakoś zaimponować. Od razu wyciąga portfel, zaczyna się szeroko uśmiechać i przymilać. Jest sztuczny, przerysowany, nie do końca szczery i na pewno nie jest sobą. Czuć nieprawdziwość, wyczuwalna jest wymuszona postura i stres.

Ona też się stresuje, ponieważ wyczuwa, że jest tutaj obiektem. Co prawda mowa o pozytywnej adoracji, ale w związkach nie chodzi o to, by ktoś był na piedestale. Kobiety tego nie lubią. Jest to dla nich męczące i irytujące.

Prawidłowy “mindset”

Kobieta na randce chce się czuć dobrze, śmiać się, wyluzować i po prostu miło spędzić czas. Dlatego nie potrzeba drogiej restauracji, bukietu kwiatów i innych szczegółów zwyczajnie niezwyczajnych. Zwłaszcza piękne kobiety traktowane są codziennie jak księżniczki przez wielu mężczyzn zafascynowanych jedynie ich urodą.

Szanse będziesz miał wtedy, kiedy Ona zapomni, że zegarek ma wskazówki, a jutro trzeba iść do pracy. Fakt, czasami łatwiej jest machnąć kartą kredytową, zrobić gest, zaszaleć, ale czy da się tak każdego wieczora? Nie za bardzo. Dlatego musisz być sobą i musisz znaleźć osobę, która się będzie przy tobie dobrze czuła. To wcale nie jest aż takie niemożliwe.

Add a Comment