Testowanie w czasie flirtu

Mężczyźni wykorzystują podryw głównie do zbliżenia się do kobiety, a kobiety flirtują w celu lepszego poznania mężczyzny i sprawdzenia, w jaki sposób będzie reagował na ich działania. Kobiety lubią być manipulatorkami i trzeba się nauczyć z tym żyć. Zazwyczaj w ich zestawie zachowań pojawiają się dwa testy i trzeba się na nie przygotować.

Testy kobiet względem mężczyzn

Pierwszy test polega na szybkim odrzuceniu, natomiast drugi test, który pojawia się trochę później, ma za zadanie pokazać że kobieta ma w swoim centrum innego faceta, a jego zadaniem jest wywoływanie zazdrości.

W pierwszym teście musimy poradzić sobie ze stwierdzeniem, że właśnie podrywana kobieta jest nami zupełnie  niezainteresowana lub ma już chłopaka, co jest zazwyczaj kłamstwem. Wyjść z tego powinniśmy w sposób humorystyczny i nie możemy zniechęcać się po pierwszej odmowie. Jeśli się ona powtórzy, cóż wybieramy inny cel. Ale jeśli przebrniemy ten etap, otworzy się “autostrada” do jej serca.

Bramką na “autostradzie” może być test zazdrości, w którym opowie nam o nowo poznanym mężczyźnie i jego anonsach. Jeśli zareagujemy prośbą lub groźbą – polegliśmy. Jeśli odpowiemy z humorem i pokażemy, że jesteśmy pewni siebie, kolejne punkty trafią na nasze konto.

Takie testy ze strony kobiet z pewnością nie są zbyt przyjemne, ale trzeba przez nie przejść, by dopiąć swego i poderwać skutecznie swoją wybrankę.

Add a Comment