Zasady covidowych randek online

Od momentu uruchomienia zasad kwarantanny w związku z pandemią, na portalach randkowych pojawiło się wiele nowych osób. Fakt ten powoduje, że warto przypomnieć sobie kilka najważniejszych kwestii związanych randkami w sieci, przede wszystkim tych dotyczących dzielenia się zdjęciami i wyłącznością partnerów.

Pokaż mi swoje zdjęcie!

Nie warto wchodzić na portal randkowy bez swojego zdjęcia. Osoby, które nie chcą go pokazać, często coś ukrywają. Z drugiej strony, wiele osób ma opory przed pokazaniem się w Internecie, ponieważ obdziera to z prywatności – rzecz raz wrzucona do sieci nigdy z niej nie zniknie.

Tym niemniej, jeśli znajomość ma postawić chociażby pierwszy krok w kierunku jakiegokolwiek związku, trzeba mieć w ręku (lub na monitorze) zdjęcie potencjalnej partnerki lub potencjalnego partnera.

Nie oczekujmy wyłączności

Zaczynając randki online trzeba pamiętać, że spotkania w sieci są mało zobowiązujące. Sam fakt, że wymieniliśmy kilka wiadomości, nie oznacza jeszcze, że jesteśmy w związku. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami prowadzi to do konfliktów wynikających z nieporozumień. Dopiero kiedy dochodzi do bardziej szczerych rozmów i spotkań twarzą w twarz można oczekiwać, że partnerzy nie będą kontaktowali się już z innymi osobami.

Add a Comment