Zdjęcie w profilu czyli całą prawda o nas

W serwisach randkowych mamy bardzo daleko idącą dowolność odnośnie tego, co i jak w nich piszemy, także jakiego rodzaju fotografie zamieszczamy. Praktycznie wszystkie rubryki są tam opcjonalne, oprócz czynników czysto technicznych, bez których randki po prostu by nie działały. Jest tylko jedna kwestia, która ma status specjalny, jest to zdjęcie profilowe. Bez niego może być ciężko o realną znajomość z płcią przeciwną. Jak zatem sprawić, żeby zdjęcie było dobre?

Zdjęcie wcale nie musi być idealne

I jest to stwierdzenie jak naprawdę prawdziwe. Zdjęcie wcale nie musi być idealne. W rzeczywistości liczy się to, byśmy na zdjęciu wyglądali jak my, a nie jak ktoś inny. Jest to częsty problem, ponieważ wiele osób lubi się „wykreować”, przez co portal randkowy ma nowego użytkownika, ale przy pierwszym spotkaniu w realu ten użytkownik znika.

Potem okazuje się, że na randki online chodzi jedna osoba, a na pierwszą randkę w kinie wybiera się ktoś inny. Najlepszą radą dotyczącą naszej wizytówki w serwisie randkowym jest to, aby uzyskać możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Normalna sytuacja, normalna mina, normalny makijaż, normalne miejsce, żadnych filtrów i upiększeń…

Nie należy oczywiście robić sobie zdjęcia 2 minuty po przebudzeniu i z burzą rozczochranych włosów na głowie, ale selfie sprzed komputera nie jest naprawdę niczym strasznym. Jeżeli tylko nasze zdjęcie jest naturalne i wyraźne, dostajemy do użytkowników portu dodatkowy plus.

Add a Comment