Sygnały, że jest zainteresowana

Wiele kobiet żali się na sytuacje, w których wysyła do mężczyzn mnóstwo sygnałów, a ci chociaż sprawiali wrażenie zainteresowanych, zupełnie je ignorują. Nietrudno się domyślić dlaczego tak się stało – panowie po prostu się nie domyślili.

Podstawowe sygnały dla panów

Jak rozpoznać, że kobieta jest zainteresowana mężczyzną? Zazwyczaj jest to stosunkowo proste, jeśli tylko posiada się odpowiednią wiedzę odnośnie tego, na co zwracać uwagę.

Kobiety wysyłają do mężczyzn, którymi są zainteresowane, subtelne sygnały w języku ciała. Są one zadziwiająco uniwersalne i niemal identyczne we wszystkich kulturach. Co to za sygnały?

Przede wszystkim kobiety wabią wzrokiem. Ich spojrzenia nie bez powodu są podrasowane masą kosmetyków, domalowanych brwi i podklejanych rzęs. Jeśli często spogląda, a czasami wręcz się gapi, to wyraźny sygnał dla mężczyzny.

Uśmiech to z kolei element standardowy i najbardziej typowy, ale też najłatwiejszy do mylnego zinterpretowania, więc niedoświadczonym panom należy odradzać kierowanie się tym właśnie elementem.

Znacznie bardziej ostentacyjna jest z kolei zabawa włosami, która co ciekawe może mieć miejsce nawet w sytuacji kiedy włosów nie ma prawie wcale, bo zostały krótko przystrzyżone.

Add a Comment