Związek wymaga osób stabilnych emocjonalnie

Każdy portal randkowy to miejsce, gdzie można znaleźć przygodę, ale też i poważniejszy związek. Jeśli wiemy, że szukamy przygody, warto się tą informacją podzielić ze światem.

Jeśli szukamy poważniejszego związku, także warto to napisać w swoim profilu randkowym. Randka online będzie dzięki temu wyglądała inaczej, a do tego nasze całe doświadczenie z serwisem randkowym będzie inne.

Na poważny związek trzeba być bowiem gotowym, a wiele osób nie jest, co jest złą informacją dla wszystkich zaangażowanych.

Stabilność emocjonalna

Osoby młode rzadko są stabilne emocjonalnie. Osiągniecie takiego stanu wymaga najczęściej bowiem doświadczenia, a je zdobywa się z wiekiem i ilością przeżytych związków mniej bądź bardziej trwałych.

Możliwe jest oczywiście budowanie związku bez takiej stabilności, ale jest on wtedy zwykle bardzo burzliwy i niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w której miłość jak najbardziej jest obecna, ale dookoła niej zdarzyło się tak dużo, że nie ma szans na realne stworzenie trwałego związku.

Ktoś, kto nie ma jeszcze odpowiedniego bagażu doświadczeń i nie planuje się ustatkować, zrobi wszystkim przysługę, jeśli o tym fakcie poinformuje na profilu w sposób otwarty, gdyż osoby na innym etapie życia będą po prostu szukały kogoś innego.

Add a Comment