Jakich typów kobiet unikają mężczyźni?

Panowie w poszukiwaniu partnerki są równie wybredni, co Panie w poszukiwaniu partnerów. Często przejawia się to poprzez fakt, iż mężczyźni całkowicie unikają określonych charakterów kobiet. Kto ma najmniejsze szanse na znalezienie mężczyzny?

Kobiety zaborcze – mężczyźni nie lubią być pod stałą obserwacją i masą telefonów każdego dnia z zapytaniem, co robią w danym czasie. Deklaracje miłości i żądania usłyszenia takich samych deklaracji z ich strony są w stanie skutecznie ich zniechęcić do związku.

Kobiety wyrachowane – wszyscy mężczyźni lubią dbać o swoje partnerki i obsypywać je prezentami, ale jeśli wyczują, że to właśnie pieniądze i dobra materialne są fundamentem związku, ulotnią się w mgnieniu oka.

Kobiety przemądrzałe – Panowie twierdzą, że lubią inteligentne kobiety, chociaż jest to naciągane twierdzenie. Panowie lubią Panie, które potrafią o siebie zadbać i nie są w życiu zagubione, ale jeśli non stop pouczają mężczyzn, ci przy nich z pewnością nie zostaną.

Panie rządzące się – nawet jeśli mężczyzna nie ma charakteru przebojowego i nie musi w każdej sytuacji dominować, nie powinien być cały czas pod miotłą kobiety. Mogłoby się wydawać, że niektórym Panom to odpowiada, ale pod powierzchnią z czasem narasta u nich frustracja, co nie prowadzi do rozkwitu związku.

Add a Comment