Od czego zaczyna się udany związek internetowy?

Internet jest przepełniony poradami w stylu: w jaki sposób zadbać o swój profil na portalu randkowym, jak napisać pierwszą wiadomość online, jak odpowiedzieć na zaczepkę i jak wybrać portal randkowy tak, by zmaksymalizować swoje szanse na sukces.

Wszystkie takie informacje są oczywiście wartościowe i istotne, ale w praktyce mamy często do czynienia z historiami bardzo prozaicznymi, w których idealne teksty na podryw czy magiczny sposób pisania wiadomości nie miały najmniejszego nawet udziału.

Miłość jest bardzo zwyczajna

Okazuje się bowiem, że pomimo swojej wartości, miłość jest bardzo zwyczajna. Nie powinno nas to jakoś specjalnie dziwić, bo przecież znajduje ją prawie każdy, kto jej aktywnie szuka.

Zwyczajność miłości dobrze potwierdza fakt, iż pierwsza randka online, która zakończyła się stworzeniem wartościowego związku, bardzo rzadko jest czymś wyjątkowym lub zapadającym w pamięć.

Wiele osób w ogóle nie pamięta, jak zaczęła się ich najważniejsza w życiu wiadomość, a inne odpowiadają, że nie było w niej nic, co na początku zwiastowałoby coś niezwykłego. Ot, normalna rozmowa, kulturalna, na poziomie, zabawna i wciągająca, która z każdym dniem miała coraz większy rozmach. A reszta to już historia.

 

Add a Comment