Kiedy umówić się na randkę w realu?

Jeżeli posiadamy konto w portalu randkowym i korespondujemy z innymi osobami w sieci, z pewnością naszym celem jest randka w realu. Często zastanawiamy się kiedy będzie właściwy moment, aby zaprosić ją na randkę, kiedy już można pomyśleć o prawdziwym spotkaniu.

Wszystko zależy od was, są bowiem osoby, które zanim zdecydują się na spotkanie w realu, muszą naprawdę dobrze się poznać. Są również tacy, którym wystarczy jedna rozmowa i już następuje wymiana numerów telefonicznych. Oczywiście korespondencja powinna być jak najczęstsza i jak najbardziej wnikliwa, choć jedynie osoby piszące ze sobą mogą nakreślić jej tor oraz przebieg.

Zdarza się także, że po pierwszej rozmowie kontakt zostaje przerwany, tutaj nie warto się zrażać albowiem wielu użytkowników jedynie inicjuje kontakty w serwisie randkowym, nie dbając o ich podtrzymywanie i kontynuowanie.

Nie damy wam jednoznacznej odpowiedzi. Na pytanie: „kiedy zaprosić dziewczynę na randkę?” musicie znaleźć odpowiedź sami.

Podpowiedź: im dłuższa korespondencja, tym większe rozczarowanie, gdy coś nie wyjdzie.

Druga podpowiedź: pierwsza randka po krótkiej i długiej wymianie korespondencji jest tak samo stresująca i emocjonująca, dlatego nie warto zwlekać. Poznałeś dziewczynę w sieci? Coś zaiskrzyło i chcesz zaprosić ją na randkę? Odważ się, z pewnością Ci nie odmówi.

Add a Comment