Profil na portalu randkowym na Wyspach

Portale Randkowe w Wielkiej Brytanii

Wszyscy już dobrze znamy nasze rodzime portale randkowe i ogłoszenia towarzyskie w nich zamieszczane nie są dla nas czymś nowym. Właściwie dobrze wiemy, w jaki sposób z nich korzystać, by najlepiej się bawić i osiągnąć coś więcej, jeśli taki jest nasz plan. Polacy w Wielkiej Brytanii są w trochę innej sytuacji, chociaż nie aż tak bardzo innej, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się to wydawać. Ich profil w portalu randkowym musi się jednak trochę różnić od tego, jaki zakładaliby w kraju.

Zwykły profil

Wszystkie profile na portalach randkowych, czy jak kto woli: ogłoszenia matrymonialne, budowane są zawsze w bardzo podobny sposób. Wymuszone to jest po prostu przez system, w jaki wchodzimy. Jest to wielka zaleta całego mechanizmu, o który opierają się randki. Londyn nie jest tutaj w żaden sposób inny od Lądka Zdroju. Musimy zamieścić nasze zdjęcie, zaklasyfikować się jako osoba o określonym wzroście, budowie ciała, preferencjach seksualnych i tak dalej. Każdy z tych elementów możemy oczywiście potraktować bardzo skrupulatnie, podejść do niego w sposób ogólny, a nawet obejść szerokim łukiem. To w końcu nasz profil, chociaż inni użytkownicy serwisu będą oczekiwali od nas konkretnych danych. Różnica pomiędzy serwisami w Polsce i poza granicami kraju leży gdzie indziej.

Nasz profil na Wyspach

Polacy w UK bardzo często zakładają profile dwujęzyczne, dzięki czemu bardzo poszerzają zakres osób, z którymi będą się potencjalnie mogli spotkać. Jest to zabieg dobry i bardzo polecany, pod warunkiem oczywiście, że posiadający takie profile Polacy w Londynie są zainteresowani osobami z innych krajów. Jeśli słabo mówimy po angielsku, możemy pisać tylko po polsku i to też będzie sygnał dla innych osób. Warto podkreślić tutaj fakt, że ogłoszenia towarzyskie wcale nie muszą na takim portalu być od razu zapowiedzią jakichś erotycznych celów, czy nawet kontekstów. Bardzo wiele osób traktuje te miejsca po prostu jako bazę osób. Coś jak Facebook, ale lepsze. Jeśli szukamy po prostu znajomości w Wielkiej Brytanii z innymi Polakami, możemy to w naszym profilu na portalu randkowym zaznaczyć i efekt będzie naprawdę znakomity.

2 komentarze

Add a Comment